Wc Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Wc Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Wc Tıkanıklık Açma Hizmetleri :

Wc Tıkanıklık Açma Hizmetleri , Yapılarda kullanılan en önemli tesisatlar arasında su tesisatları yer alır. Su tesisatları yeni kullanılmaya başlandığında çok sorun çıkarmazlar ancak zamanla farklı nedenlerden dolayı çeşitli arızaların oluşmasına neden olabilir. Su tesisatı ile ilgili olarak oluşan arızalar çok önemlidir ve bu yüzden vakit kaybedilmeden tesisat ile ilgili sorunların giderilmesi gerekir. Su tesisatından kaynaklanan sorunların bir an önce giderilmemesi durumunda ileride çok daha büyük problemler ortaya çıkabilir. Bu yüzden bu kadar önemli olan bir konuda yapılacak olan işlemlerin de konusunda uzman olan firmalar ve kişiler tarafından yapılması gerekir.

Su tesisatlarından kaynaklanan arızaların başında da tıkanıklıklar gelmektedir. Tıkanıklık su tesisatındaki gider borularının çeşitli maddelerle tıkanmasını ifade eder. Yapılarda yaygın olarak tıkanmaya neden olan bölgeler ise tuvaletlerdir. Tuvalet gider borularında meydana gelen tıkanıklıkların da bir an önce giderilmesi gerekir. Çünkü tuvaletlerdeki tıkanıklıklar normal su borularındaki tıkanıklıklara göre daha kötüdür. Tuvalet borularından kokusu olan atıklar geçer ve buradaki bir tıkanıklık tüm bu kokuların ve atıkların yüzeye çıkmasına neden olabilir.

Wc tıkanıklık açma yöntemleri kullanılarak tıkanmaya neden olan maddeler kısa sürede giderilmelidir. Uzun yıllardır bu konuda hizmet veren firmamıza başvurarak tıkanma sorunlarınıza profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Konusunda uzman olan çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden gelen çabayı göstermekte ve çalışmalarını yürütmektedir.

Wc Tıkanıklık Açma Hizmetleri
Wc Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Wc Tıkanıklığına Neden Olan Sebepler Nelerdir?

Wc tıkanıklık açma işlemlerine neden olan tıkanmaların farklı sebepleri bulunur. Genellikle tuvalet borularındaki tıkanıklıklar iki farklı sebepten dolayı gerçekleşir. İlki tesisat sırasında yapılan hatalardır. Tesisatta kullanılan borulara yeterli derecede eğim verilmemesi ve kullanılan dirseklerin olması gerekenden fazla olması zamanla tuvalet borularında tıkanmalara neden olmaktadır. Bu yüzden daha yapılar inşat halinde iken tuvalet tesisatlarına dikkat etmek gerekir. Tıkanmalara neden olan etkenlerden birisi de kullanıcılardan kaynaklanan sorunlardır. Tuvalet ihtiyacının giderilmesi sırasında tuvalet gider borularına atılan kâğıt havlu, mendil ve bez gibi maddeler zamanla boruların tıkanmasına yol açar. Borularda herhangi bir nedenden dolayı tıkanma olduğunda wc tıkanıklık açma işlemlerinin yapılması gerekir. Bu yüzden gider borularının tıkanmaması için kâğıt havlu ve bez gibi maddelerin tuvalet borularına değil çöp kutularına atılmasında fayda vardır.

Wc Tıkanıklıkları Nasıl Açılır?

Su tesisatı ile ilgili tüm konularda uzun yıllardır hizmet veren firmamız tıkanıklıkların açılması için geleneksel yöntemler yerine daha modern olan yöntemleri kullanmaktadır. Wc tıkanıklık açma konusunda eskiden uygulanan yöntemler tesisatının zarar görmesine neden olabiliyordu. Ayrıca her zaman tıkanıklıkların açılmasını da sağlamıyordu. Tıkanıklıkların açılması konusunda uygulanan eski yöntemlerden bir tanesi basınçlı su uygulamasıdır. Bu yöntem bazı durumlarda tıkanmaya neden olan maddeleri yerinden sökerek kanalizasyon sistemlerine gönderir ancak tıkanmaya neden olan maddenin sert bir cisim olması durumunda çok daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Gider borularına uygulanan basınçlı su aynı şiddetle borudaki sert cisme çarparak geri tepebilir, borulardaki atıklar dışarı çıkabilir ki bu durum çok kötüdür ve kimse başına böyle bir durum gelsin istemez. Firmamız wc tıkanıklık açma konusunda çok daha modern olan yöntemleri kullanmaktadır. Özel olarak bu iş için üretilen robot cihazlar hiç bir tadilat ortamı oluşturmadan zahmetsiz bir şekilde tıkanmaya neden olan maddeleri parçalayarak kanalizasyon sistemine akmasını sağlamaktadır. Sizlerde tuvaletlerinizde meydana gelen tıkanmalar için profesyonel bir firma arıyorsanız gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelerek tuvaletlerinizdeki tıkanmaları kolayca gidermektedir.

Su Kaçağı ve Wc Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Evlerimizde, işyerlerimizde zamanla tadilatlar yaptırırız. Bu tadilatların birçoğu isteyerek yaptığımız, planladığımız tadilatlardır. Fakat aniden ortaya çıkan sorunlar nedeniyle yaptırılan tadilatlar da bulunur. Bu sorunlardan bir tanesi de su kaçağı olmaktadır. Su kaçaklarının birçok sebepleri bulunur. Bazen farklı bir işlem yapılırken su borularının kırılması sonucu kaçaklar oluşabilmektedir. Zamanla kullanılarak yıpranan boruların çatlaması ya da tıkanması ile oluşan su sızıntıları da olmaktadır. Bu durumun ciddi zararlara yol açmaması için mümkün olan en kısa sürede çözülmesi ve eski haline getirilmesi gerekmektedir.

Su Kaçağı Olan Yerler

Su kaçakları evlerde genel olarak banyo ve tuvaletlerde oluşan borulardan ve tesisatlardan kaynaklanan sorunlar sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Çok rastlanmasa da mutfaklardaki tesisatlar ile ilgili olarak ta su kaçakları oluşabilmektedir. Su kaçağı genellikle alt kattaki komşularımız tarafından anlaşılır. Çünkü küçük sızdırmalar kaçak olan evde fark edilmez ancak alt kattaki komşularımızın tavanlarında daha çabuk görülebilir ve hissedilebilir. Ancak daha büyük su sızıntıları da tabi ki o evde yaşan bireyler tarafından da fark edilmektedir. Kaçak borulardan çıkan suyun at katın tavanından sızmasına sebep olmaktadır. Bu durum hiç kimsenin hoşuna gitmeyen bir sorundur. Çünkü tavanda biriken su zamanla tavanın zarar görmesine ve evdeki eşyaların üstüne damlayarak eşyaların kirlenmesine ve ıslanmasına sebep olmaktadır. Eğer kaçak olan yer bir tuvalet ise bu durum daha da can sıkıcı hale gelmektedir. Pis kokular ve suların içinde tuvalet ihtiyacını gidermek kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Evdeki su kaçağı fark edilemeyecek kadar küçük ise eve gelen su faturalarından da bir kaçak olduğu anlaşılabilir. Sürekli tüketilen su miktarına göre gelen fatura ile kıyaslandığında su kaçağı olan zamanlarda faturadaki artış da su kaçaklarının bir göstergesi olabilmektedir. Bu durumda kendi yöntemlerimizde kaçağı bulmak oldukça zor olmaktadır. Profesyonel ekiplerden destek alarak kaçağın tespit edilmesini ve bir an önce bu sorunun çözülmesini sağlayabiliriz.

Su Tesisatçısı ve Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Her ev ve ofiste kurulmuş olan bir su tesisatı bulunmaktadır. Su tesisatı sayesinde kirli sular ile temiz sular birbirine karışmadan ayrışmakta ve de kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Su tesisatı son derece önemli olsa da bir diğer önemli olan husus ise su tesisatının nasıl kurulduğudur. Yanlış bir su tesisatı sonrasında kişilerin yıllar boyu kullanımı ile birlikte bir takım deformasyonlar çok daha ciddi boyutlara gelebilmektedir. Özellikle de su tesisatı sırasında kullanılmış olan boruların kaliteleri oldukça büyük bir öneme sahip olmaktadır. su tesisatçısı bu konuda müşterilere en kaliteli su tesisatı garantisini sunmaktadır. Bu firma tarafından kurulmuş olan su tesisatlarında uzun yıllar kullanım sonrasında bile bir deformasyon söz konusu olmamakta ve bu sayede kişiler sorunsuz bir şekilde bu tesisatları kullanabilmektedirler. Kişilerin evlerinde yaşadıkları su kaçağı, boru tıkanıklığı ya da bakım onarım sorunlarında su tesisatçısı en kaliteli hizmetleri müşterilerine sunmakta ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmektedir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı hemen herkesin yaşadığı ve son derece de can sıkan bir durumdur. Su kaçağı birçok sebep ile ortaya çıkabilmektedir. Yanlış kurulmuş olan tesisat boruları, kişilerin su borularına gereken özeni göstermemesi ve diğer durumlar su kaçağına sebep olmaktadır. Duvarlarda oluşan ıslak görünüm, rutubet kokusu, sürekli su damlaması gibi durumlarda kişilerin işinde uzman bir firma ile irtibata geçmesi gerekmektedir. Aynı zamanda su borularındaki tıkanma durumlarında da kişilerin kendi yöntemlerini kullanmak yerine işi bir uzmana bırakması oldukça önemlidir. Su borularının sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için belirli periyotlar halinde su borularının bakımının yapılması gerekmektedir. su tesisatçısı, müşterilerine bütün bu konularda en kaliteli hizmetleri sunmakta ve müşteriler tarafında piyasada en çok tercih edilen firma olmaktadır. Su tesisatı banyo, tuvalet ve mutfak gibi en çok kullanılan alanlarda bulunmaktadır.

Gider Borusu Tıkanıklık Açma

Evlerimizde ya da işyerlerimizde meydana gelen tuvalet tıkanıklıkları çoğu zaman tam bir kabus haline gelebilir ve uzun süre uğraştırarak ciddi sıkıntılara yol açabilir. Tuvalet tıkanıklığı gibi ciddi bir durum söz konusu olduğunda mutlaka güvendiğiniz bir tesisat firması ile iletişim kurmalı ve bu alanda uzman kişilerin, teknolojinin son imkanlarından faydalanarak Tıkanıklık Açma işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamalısınız. Günümüzde artık gelişmekte olan teknoloji sayesinde kameralarla tıkanıklığın yeri ve sebebi kolayca tespit edilebilmekte, herhangi bir kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan tıkanıklık açılabilmektedir. Böylece kırma işlemi sonucunda oluşabilecek zarar ve ekstra masraf sebebiyle daha sıkıntı içerisine girmez, oldukça kısa bir süre içerisinde tuvalet tıkanıklığı probleminizden kurtulabilirsiniz. Tuvaletler asla iyi bir zamanda tıkanmamaktadır, bu nedenle kimi zaman size yardımcı olabilecek bir tesisatçı da bulamayabilir ya da bunun için saatlerce beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kendi kendinize deneyebileceğiniz bazı yöntemlerle tuvaletinizdeki tıkanıkları açmayı

Tıkanıklık Açma Servisi:

Evlerimizde ya da işyerlerimizde meydana gelen tuvalet tıkanıklıkları çoğu zaman tam bir kabus haline gelebilir ve uzun süre uğraştırarak ciddi sıkıntılara yol açabilir. Tuvalet tıkanıklığı gibi ciddi bir durum söz konusu olduğunda mutlaka güvendiğiniz bir tesisat firması ile iletişim kurmalı ve bu alanda uzman kişilerin, teknolojinin son imkanlarından faydalanarak Tıkanıklık Açma işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamalısınız. Günümüzde artık gelişmekte olan teknoloji sayesinde kameralarla tıkanıklığın yeri ve sebebi kolayca tespit edilebilmekte, herhangi bir kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan tıkanıklık açılabilmektedir. Böylece kırma işlemi sonucunda oluşabilecek zarar ve ekstra masraf sebebiyle daha sıkıntı içerisine girmez, oldukça kısa bir süre içerisinde tuvalet tıkanıklığı probleminizden kurtulabilirsiniz. Tuvaletler asla iyi bir zamanda tıkanmamaktadır, bu nedenle kimi zaman size yardımcı olabilecek bir tesisatçı da bulamayabilir ya da bunun için saatlerce beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kendi kendinize deneyebileceğiniz bazı yöntemlerle tuvaletinizdeki tıkanıkları açmayı deneyebilirsiniz.

Foseptik Kuyu Temizliği :

Hem herhangi bir yapının hem de sokakların altyapılarının düzeni bakımından kanalizasyonların önemi son derece büyüktür. Bu nedenle de bu kanalizasyonların bağlı olduğu foseptik kuyuların temizliğinin dikkatli bir biçimde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde bu tehlikeli kuyulara çevreye büyük zararlar verebilmektedir.

Gider Borusu Açma

Bir yapının birçok türden gideri olabilmektedir. Başta tuvalette, mutfakta vb. yerlerde olmak üzere bu giderlerin bağlandığı kanalizasyonlar da bulunmaktadır. Ancak kimi zaman bu giderlerin düzgün bir şekilde çalışması ile alakalı olarak sorunlar yaşanabilmektedir. İşte tam bu noktada firmamız devreye girmekte ve gider borusu açma hizmetini devreye sokara müşterilerine sonuna kadar yardımcı olmaktadır.

Kaçak Su Tespiti

Hayatımızı devam ettirebilmemiz için elzem olan suyun döşendiği boru hattında kaçak oluşması sonucunda kişinin bundan haberi olması amacıyla kaçak su tespiti neden yapılır durumuna açıklık getirilmesi gereklidir. Ancak bu şekilde insanların ve toplumun bilinçlenmesi ile kaçak su problemi ortaya çıktığında çok ilerlemeden önlenebilmesi mümkün olabilecektir.


Wc Tıkanıklık Açıcıya İhtiyaç Duyulan Durumlar

Tuvaletler yapılarda kullanılan en önemli alanlardandır. İnsanlar tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi için belirli saatlerde tuvaletlere gereksinim duyarlar. Bu yüzden tuvaletlerde meydana gelen arızaların da bir an önce giderilmesi gerekir. Su tesisatındaki arızalar arasında en önemlisi belki de tuvaletlerden kaynaklanan arızalardır. Çünkü tuvaletlerin kullanılmaması aynı ortamda yaşayan kişilerin uzun süre mağdur olmalarına neden olur. Bu yüzden herhangi bir arızada bu işten anlayan, tecrübe sahibi bir firmadan destek almak gerekir. Firmamız senelerdir su tesisatı arızaları ile ilgili hizmetler vermektedir. Tesisatınızda meydana gelen tüm sorunlarınızın için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamıza iletişim numaralarımız ile ya da web sitemiz aracılığı ile zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili arızalar genellikle tuvaletlerdeki tıkanmalardan kaynaklanır. Bu durumda wc tıkanıklık açıcı işlemlerinin yapılması gerekir. Firmamız tıkanan tuvalet borularının açılma çalışmalarını çok kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Wc Tıkanıklık Açma Hizmetlerinde Firmaların Önemi

Wc tıkanıklık açıcı işlemlerinin yapılması çok önemli bir konudur. Bu yüzden tuvalet gider borularında yaşanan tıkanmaların çözümü için mutlaka profesyonel bir firma ile çalışmak gerekir. Bu konuda firmaların önemi çok büyüktür. Tıkanıklık açma konusunda deneyimi olmayan bir firma ile çalışılırsa ileride tesisatta çok daha büyük arızaların oluşmasına neden olunabilir. Tıkanıklık açmak için kullanılan hatalı yöntemler tesisatın zarar görmesine neden olabileceği gibi arıza için de çözüm olmamaktadır. Wc tıkanıklık açıcı işlemleri için profesyonel bir firma arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız tıkanıklıkların açılması işlemlerini uzun yıllardır tecrübe edinmiş ustalarımız tarafından gerçekleştirmektedir. Bu yüzden yaptığımız işlemler sırasında herhangi bir sorun çıkmaz ve bir an önce tuvaletinizi eskisi gibi kullanabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin tıkanıklık açma işlemleri için büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Çünkü firma olarak yaptığımız işin bilincindeyiz ve her işimize ayrı bir önem veriyoruz.

Wc Tıkanıklık Açma Yöntemlerinde Geleneksel Uygulamalar Ve Modern Uygulamalar

Wc tıkanıklık açıcı konusunda eskiden çok farklı yöntemler kullanılıyordu. Bu yöntemlerin başında ise tıkanmaya neden olan gider borusuna atılan kimyasal maddeler gelmektedir. Borulara atılan kimyasal maddeler o an için tıkanıklıkların açılmasını sağlar ancak ileriki zamanlarda çok daha tehlikeli problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.  Çünkü kimyasal maddeler borulara zarar verir ve ileriki yıllarda gider borularının kırılmasına ya da çatlamasına neden olur. Tıkanıklıkların açılması için yaygın olarak kullanılan yöntemlerden birisi de basınçlı su yöntemidir. Bu yöntemde tuvalet borularına basınçlı su uygulanır. Genellikle başarılı sonuçlar elde edilse de bu yöntemin de dezavantajı bulunur. Tıkanmaya neden olan cismin sert bir madde olması borulara uygulanan suların tekrar geri çıkmasına neden olur. Geleneksel olarak kullanılan wc tıkanıklık açıcı yöntemlerini geride bırakan firmamız çok daha modern yöntemler kullanarak tıkanıklıkların açılmasını sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sadece tıkanıklıkların açılması için kullanılan özel robot cihazlar sayesinde tuvalet borularındaki tıkanmalar zahmetsiz bir şekilde açılmaktadır. Firmamızın konusunda uzman olan çalışanları bu robot cihazları kullanarak tıkanmaya neden olan maddelerin parçalanmasını ve kanalizasyon sistemlerine aktarılmasını sağlamaktadır. Bu yöntem ile açtığımız gider tıkanıklıkları sırasında hiç bir yerin kırılmasına ve dökülmesine de gerek bulunmuyor. Ekiplerimiz çok kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde tıkanmaları gidermektedir. Firmamızdan bu konuda destek almak istiyorsanız iletişim numaralarımız ile ya da web sitemiz aracılığı ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Tıkanıklık açmak için firmamıza başvurduğunuz anda ekiplerimiz zaman kaybetmeden adresinize gelerek tıkanıklık açma çalışmalarını başlatmaktadır.

Bizi NedenTercih Etmelisiniz ?

İstanbulun En Büyük Su Kaçağı ve Tespit Servisi

Evimi Kıramam Diyorsanız?

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağını Son Sistem Robot cihazlarımız ile Bulmaktayız

Kırmaya Dökmeye Son

Son Teknoloji Cihazlarımız İle İstanbul’un Her Semtine 7/24 Hizmet Vermekteyiz.

Diplomalı Ustalarımız.

Üniversiteden ilgili bölümlerden mezun ustalarımız ile işiniz güven altında.

Sizinle Sözleşmeliyiz

Tadilat yaptığımız noktasal Tadilat yerleri sözleşmemize tek tek not etmekteyiz .

Yaptığımız İşe Garanti Veriyoruz

Yaptığımız işe Tam 12 Ay Garanti veriyoruz

7/24 Hizmetinizdeyiz

7 Gün 24 Saat Bizi Araya Bilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Servisi

Tıkanıklık Sorunu20%
Su Kaçağı Tespiti35%
Pimaş Tıkanması15%
Petek Temizliği15%
Logar Tıkanıklığı Açma15%

Su Kaçağı ve Tıkanıklık Açma Hizmetleri

 • Maviay Tesisat
  Maviay Tesisat
  Evimi Kıramam Diyorsanız?

  Kırmadan Dökmeden Su Kaçağını Son Sistem Robot cihazlarımız ile Bulmaktayız

 • Maviay Tesisat
  Maviay Tesisat
  Kırmaya Dökmeye Son

  Son Teknoloji Cihazlarımız İle İstanbul’un Her Semtine 7/24 Hizmet Vermekteyiz.

 • Maviay Tesisat
  Maviay Tesisat
  Diplomalı Ustalarımız.

  Üniversiteden ilgili bölümlerden mezun ustalarımız ile işiniz güven altında.

  Sizinle Sözleşmeliyiz

  Tadilat yaptığımız noktasal Tadilat yerleri sözleşmemize tek tek not etmekteyiz .

  Yaptığımız İşe Garanti Veriyoruz

  Yaptığımız işe Tam 12 Ay Garanti veriyoruz

 • Maviay Tesisat
  Maviay Tesisat
  7/24 Hizmetinizdeyiz

  7 Gün 24 Saat Bizi Araya Bilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Açma