Şişli Su Kaçağı Tespiti

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı Tespiti :

Şişli Su Kaçağı Tespiti Su kaçağı tespiti konusunda çok fazla firma görev üstlenmektedir. Ancak teknolojik olarak yeterli araç ve gerece sahip olmayan firmaların su kaçağı tespiti yaparken çok fazla masraf çıkardığını bilmekte fayda vardır. Kırmadan, dökmeden, yıkmadan robot cihazla su kaçağı tespiti yapamayan kimi firmalar su kaçağını tespit etmek için çok fazla hasar oluşturmakta ve maliyeti yükseltmektedir.

Şişli su tesisatçısı olarak Şişli su kaçağı tespiti ve tespit edilen su kaçak veya sızıntılarının tamir işiyle uğraşıyoruz. Şişli’de çok sayıda su kaçağı bulma ve tamir firması vardır. Ancak Su kaçağı tespiti basit bir konu değildir, donanım ve tecrübe isteyen bir konudur.

Şişli Su Kaçağı Tespiti
Şişli Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti , modern cihazlar yardımı ile firmamız tarafından hızlıca yapılmaktadır. Son teknoloji cihazlarla su kaçağı bulma işleri oldukça kolay olmaktadır. Akustik kaçak tespit cihazları su sızıntısından çıkan sesi dinleyerek kaçağın yerini bulmaktadır. Bazı durumlarda nemölçerler yardımı ile tam sonuç alınabilmektedir.

Akustik cihazların çalışma prensibi suyun kaçaktan çıkarken çıkardığı ses üzerinedir. Dinleme çubukları veya sensörleri yardımı ile borulardaki sızıntının olduğu yer tam olarak bulunabilmektedir. Borulara dokunma imkanı olmayan durumlarda çubuklar, diğer durumda sensörler yardımı ile kaçak bulunmaktadır.  Akustik cihazlar ile tespit yapmaktayız. Bina ve işyerleri kullanım durumunda, tamiratlar ve tespitler modern cihazlar kullanılmadan zor olmaktadır.

Şişli Su Kaçağı Bulma :

Şişli su kaçağı tespiti Pis su gider tesisatında ya da temiz su tesisatında meydana gelen su kaçaklarının erken tespit edilmesi kadar, doğru bir adımla tek seferde arızalı bölgenin tespit edilmesi de oldukça önemlidir. Şişli su kaçağı bulma firması olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Şişli Su tesisat kaçağı tespit edilmesinde kesinlikle eski yöntemleri değil sadece bu alanda kullanılan cihazları tercih ederek sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilme yolunda hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz.

Şişli Su Tesisat firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda alanında uzman ekip arkadaşlarımız, sizler ile iletişime geçerek sorununuza yönelik en iyi çözümü sunacaklar aynı zamanda gelişmiş cihazlar eşliğinde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz en gelişmiş su kaçağı tespit cihazları ile ev ya da iş yerlerinizde meydana gelen su kaçaklarını zaman kaybetmeden, hatasız ve yanılma payı olmaksızın tamda bulunduğu noktayı tespit eder.

Fayans altı su kaçağı Tespiti :

Çoğu durumda, su ve ısı boru hatları yere serilir. Aynı zamanda, nem ve kimyasalların zararlı etkilerini yaşarlar, toprak korozyonuna maruz kalırlar. Başıboş akımların olduğu durumlarda elektro korozyon. Bütün bu zararlı faktörler su sızıntı oluşumuna katkıda bulunur. Sızıntı tespiti’nin en zor görevlerinden biri olan yer altındaki su sızıntısını tespit edin. Bizimle çalışan kaçak uzmanları en modern teknolojileri kullanarak yeraltı kaçaklarını etkin biçimde araştırabilir. Örneğin, çalışmamızda hassas konumlayıcılar, itmeli problar, en yeni neslin çığır açan bir mikrofonu, boru hatları için bir teleköprasyon sistemi, profesyonel bir termal görüntüleme cihazı ve vibro-akustik ve hidroakustik yöntemler uygulayan gelişmiş korelasyon sızıntı detektörlerini kullanıyoruz.

Binanızın Zarar görmemesi adına en hızlı hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmakta olan firmamız, ücretsiz expertiz hizmeti ile su kaçaklarının tümü tespit eder. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda su kaçağı önleme çalışmalarını kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

Fayansın üstünde su birikiyor:

Hanımların özellikle sinir olduğu bir konu olan fayansın üstünde suların birikmesi, su kaçağının en yaygın belirtisidir. Tesisattaki delinmeler sebebiyle derz boşluklarından yukarı çıkan su, kaçak yapan noktanın yakınındadır.

Duvarlar kabarıyor:

Duvarların kabarması şikayeti ise, sık rastladığımız bir konu. Ancak su kaçağıdır diyebilmeniz için mutlaka cihazla kontrol edilmesi gereken bir durum. Çünkü borularda terleme olabilir ya da yaptırdığınız boyadan kaynaklanabilir. Su kaçağıdır bu diye kırılan her yerde su kaçağı aranması hem gereksiz tadilat hem de gereksiz tadilat bedeli demektir. Bu nedenle, Şişli cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisat servisi firmalarından su kaçağı tespiti hizmeti alarak, duvarların kabarmasında ki temel sebebi öğrenebilirsiniz.

Parkenin altından su sesi geliyor:

Parkelerin altındaki tesisat borularından çıkan suyun yüzey altında birikmesi ile sık karşılaşılan bu şikayet, parkenin altından su geliyor şikayeti olarak adlandırılabilir. Müşterilerimizden sık sık gelen bu arıza kaydının asıl kaynağı; su kaçağıdır diyebiliriz. Parkeden sızan suyu makineyle kontrol eden Şişli cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisat servisi ekibimiz ile bu sorununuz kısa sürede çözümlenebilir.

Tavandan su damlıyor:

Üst katın tesisatındaki kaçakların alt kata yansıması olarak adlandırabileceğimiz bu problem, boru terlemesinden veya dairenin kendi tesisatından da kaynaklanıyor olabilir. Bu problemin kaynağının tespit edilebilmesi için su kaçağı kontrolü cihazlı ustalara yaptırılmalıdır.

Süpürgelikler çürüyor:

Parkelerle kaplanan zeminlerde kaçak olması halinde ilk belirtileri süpürgelikler gösterir. Süpürgeliğin diplerinde başlayan su birikintileri, o bölgeyi küflendirir ve çürütür. Yeniden parke veya süpürgelik takılsa dahi, belirtiler devam eder. Bu nedenle, su kaçağının bir an önce tespit edilmesi ve onarılması gereklidir.

Şişli su kaçağı tespiti firmamız başta Şişli olmak üzere tüm İstanbul Avrupa Yakası ilçelerine aynı kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Şişli Su Kaçak Tespiti ve Tamiri
Şişli Musluk Tamiri ve Yenileme
Şişli Klozet Tamiri ve Yenileme
Şişli Gömme Rezervuar Tamiri ve Yenileme
Şişli Kalorifer Tamiri ve Yenileme
Şişli Temiz Su Tesisatı Montajı ve Yenileme
Şişli Su Kaçağı Tespit ve Tamiri
Şişli Tıkanıklık Açma
Şişli Su Sızıntısı Tespiti ve Tamiri
Şişli Su Kaçağı Tespiti
Şişli Banyo Tıkanıklığı Açma ve Sorun Çözümü
Şişli Pimaş Açma ve Tamiri
Şişli Kanal Açma ve Tamiri
Şişli Tıkalı Pimaş Açma ve Tamiri
Şişli Musluk Tıkanıklığı ve Tamiri
Şişli Musluk Tamiri ve Yenileme
Şişli Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ve Tamiri
Şişli Su Arıza Tespiti ve Tamiri
Şişli Logar Açma ve Tamiri
Şişli Şişlia Montaj ve Tamiri
Şişli Boru Tıkanıklığı Açma ve Tamiri
Şişli Kanal Yıkama ve Tamiri
Şişli Sifon Tamiri ve Yenileme

Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Açma